Wil jij op een leuke manier een bijdrage leveren voor Stichting Semmy? Geef je dan op als vrijwilliger bij de Tilburgse Kermisrun 20 juli aanstaande! Voor iedere vrijwilliger die zich aanmeldt via Stichting Semmy krijgt de Stichting een financiële bijdrage.
De organisatie van de Kermisrun is met name op zoek naar vrijwilligers voor parcoursbewaking. Er verschillende locaties onderweg. De parcoursbewakers zorgen er (in groepjes van 2 of meer) voor dat alles bij deze locaties goed verloopt. Dat mensen de goede kant op lopen en dat er zo nodig lint gespannen wordt in de locatie.
De medewerkers krijgen ieder een lunchpakket en een speciaal crew shirt.
Als parcoursbewaker wordt er van je verwacht dat je tijdens het evenement op zaterdag 20 juli grofweg van 8:00 tot 13:00 aanwezig bent. Het is een leuke, gezellige functie waar je veel enthousiaste mensen tegenkomt.
Ben je enthousiast geworden, meld je dan snel aan!
Hoe? Stuur een PB of een mailtje naar info@stichtingsemmy.nl t.a.v. Sacha.
Deel dit bericht!
[ssba]