Zoals velen weten, betalen we niet voor onze marketinguitingen. Alle kosten die we maken, betalen onze vrijwilligers zelf of krijgen we gesponsord. We vinden namelijk dat alle donaties naar de onderzoeken naar #hersenstamkanker bij kinderen moeten gaan.
AQ Group steunt Stichting Semmy al sinds jaar en dag. Zij kregen onlangs de mogelijkheid om extra reclame te maken op een groot LED scherm op hun bedrijfspand. Omdat het bedrijf LEDImpact een stroompunt nodig had, boden ze AQ group als vergoeding een gedeelte van de schermtijd aan voor Stichting Semmy! En daar bleef het niet bij, LEDimpact voegde een aantal extra locaties toe in Utrecht en Hilversum waar de banner nu draait.
LEDimpact & AQ Group: bedankt voor jullie medewerking!
Nieuwsgierig naar welke wens Semmy nog had…. Kijk eens op 1wens.nl

Deel dit bericht!