Hierbij een update van diverse acties van René en Christa van Team Danique4Semmy. Volg ook hun website –> http://daniquesteunenberg.wordpress.com/
Echt fantastisch wat jullie allemaal doen voor de stichting!
Run4Danique
Wat hebben we weer een bijzondere dag beleefd op zondag 20 oktober 2013 bij de Run4Semmy, voor ons de Run4Danique! Een dag met veel dubbele gevoelens van verdriet, gemis, boosheid, blijdschap, machteloosheid, enthousiasme, trots en nog veel meer…Op deze dag zijn we zo ontzettend blij met al jullie steun, wat zijn jullie allemaal enorm begaan met Stichting Semmy en met ons, echt indrukwekkend. Dat doet ons zo supergoed.. zonder jullie kwamen we zo’n dag niet door maar mét jullie kunnen we er toch een mooie dag van maken. Ons samen sterk maken voor Stichting Semmy en in gedachte bij Danique en al die andere lieve kindjes zijn, geeft een groot, fijn gevoel van verbondenheid en dat we er zeker niet alleen voor staan. Daar willen wij jullie allemaal echt enorm voor bedanken!! Heel hartelijk bedanken willen we ook de sponsors die deze dag voor ons mogelijk hebben gemaakt : Tennisvereniging de Kouwenaar (&barmannen!), Gert-Jan de Groene van Casa di Verdi Catering, Anton te Riele van A.J. te Riele BV, Visscher Touringcars uit Loenen (wat een leuke buschauffeur!) Smit H.J. , Hans Bouwmeester Fotografie en alle andere sponsoren!
Na de Run hebben we overgemaakt naar de rekening van Stichting Semmy : € 988,50 !! Dit is het geld dat we in de bus hebben ingezameld, donatie Mark v.d. Berg (klasgenootje van Demi en Danique), geld van de buschauffeur Visscher, donatie Opa Jan en Aartje, donatie van Juf Joke en van de St. Vrijwillige Hulpdienst via de Oma van Elles Bouwmeester.
De nieuwe school van Demi, Veluws College Cortenbosch (wat een leuke school!) heeft 3 dagen lang worstenbroodjes verkocht en de opbrengst als sponsorgeld voor Demi overgemaakt naar Stichting Semmy, maar liefst € 446,= !! Ook Jordy Biesterbos (klasgenootje van Demi en Danique) en Gerdien van Essen hadden een fantastisch bedrag ingezameld! Bedankt allemaal!!
Bloembollenverkoop
Van donderdag 19 t/m zondag 22 september 2013 stonden we met de jongens (en familie) van Bike4Semmy, fam Bouwmeester en Alex Patty bij Fasna Carving om bloembollen van Baltus te verkopen waarbij de opbrengst voor Stichting Semmy was. Ook het toiletbeheer hebben we op ons genomen en tijdens dit mooie evenement in Vaassen hebben we voor St. Semmy € 1.327,41 ingezameld. Iedereen die hieraan heeft bijgedragen, heel erg bedankt (ook de organisatie van Fasna Carving, Opa en Oom van Elles/Sanne/Meike Bouwmeester en Hovenier Sjef Hagen voor de sponsoring!)
Kerstmarkt
Op donderdag 19 december heeft de peuterspeelzaal van Dominique “t Heggeholletje” een gezellige kerstmarkt georganiseerd met de opbrengst voor Stichting Semmy. Alle kinderen hadden zelf mooie (kerst-)knutseltjes gemaakt en de ouders en opa’s en oma’s konden dit kopen (leuk bedacht!). Al met al een hele mooie opbrengst van € 269,83 !!! Peuterspeelzaal ’t Heggeholletje, oudercommissie, peuters, ouders en opa’s en oma’s, heel erg bedankt voor de organisatie en de mooie bijdrage!
Bike4Semmy
Het wielerteam van Bike4Semmy (zie www.bike4semmy.nl) gaat in navolging op ‘La Marmotte’ van 23 juni 2012 De Dolomieten Marathon (Maratona dles Dolomites) fietsen. Hiervoor worden sponsors gezocht en diverse akties georganiseerd om geld in te zamelen voor Stichting Semmy.
Oliebollen
In december werden er bij de Christelijke Basisschool Anne de Vries uit Epe oliebollen verkocht. De leerlingen gingen met lijsten rond en op vrijdag 6 december stonden de heren van Bike4Semmy op het schoolplein oliebollen te bakken. Ook zaterdag 7 december werden er ook oliebollen gebakken op de parkeerplaats bij Bakkerij Marcel Commandeur aan de Hoofdstraat,144 in Epe. De opbrengst hiervan komt ten goede aan de Stichting Semmy. Aanleiding voor deze oliebollenaktie was de spreekbeurt van Myrthe Commandeur, een heel indrukwekkend verhaal over Danique en Stichting Semmy. Dat vonden wij heel bijzonder en dat deed ze ontzettend goed! Daarom willen we Myrthe, alle mannen van Bike4Semmy en Alex Patty nogmaals bedanken! De oliebollen die op zaterdag 7 december werden gebakken zijn o.a. bij Voetbalvereniging EZC’84 verkocht. Jeugdelftallen gingen met intekenlijsten rond om oliebollen te bestellen waarvan de opbrengst ten goede komt aan de Stichting Semmy. Iedereen van EZC’84 die hieraan heeft bijgedragen, bedankt!
Scancoverytrail
Team 22 Herms/de Weerd gaan bij de Scancoverytrail geld inzamelen voor Stichting Semmy! Met een prachtig bestickerde auto wordt de trail gereden en is er nu al een prachtige tussenstand van € 2.500,= ingezameld! Wordt vervolgd… Team 22 Herms/de Weerd, heel veel succes daar!